AK Parti milletvekillerinden esnafa teşekkür ziyareti

AK Parti milletvekillerinden esnafa teşekkür ziyareti
AK Parti milletvekillerinden esnafa teşekkür ziyareti

AK Parti Çorum Milletvekilleri Salim Uslu, Ahmet Sami Ceylan ve Lütfiye İlksen Ceritoğlu Kurt, 1 Kasım Genel Seçimlerinin ardından esnafa teşekkür ziyaretinde bulundular.
Ceritoğlu, 1 Kasım seçim çalışmaları kapsamında esnaf ziyareti yaptığı sırada Gülabibey Mahallesi Cemilbey Caddesi No:8-A’da bulunan ve işletmeciliğini Mesut Şanlı, Veysel Bulut ve Fevzi Torun Huzur Çayevi’ni ziyaret etmişti.
Ziyaret sırasında Çayevinde bulunan vatandaşlar Ceritoğlu’na seçimden sonra milletvekili seçilirseniz bizi unutursunuz bir daha kapımızı açmazsınız serzenişinde bulunmuştu.
AK Parti Merkez ilçe mahalle koordinatörü Mahmut Ölçer, mazbata töreninden sonra çayevinde mahalle sakinleri ile milletvekillerinin katıldığı bir toplantı organize etti.
Çorum Milletvekilleri, mazbatalarını alır almaz çayevine giderek, milletvekili seçildikten sonrada halktan kopmayacaklarını ve sürekli halkla iç içe olacaklarını göstermiş oldular.
Huzur Çayevi’nde vatandaşlarla yapılan toplantıda konuşan Uslu, "AK Parti milletvekilleri olarak, birlikte hareket ederek Çorum’a yapılacak yeni yatırımları ve yarım kalan işleri el birliği ile beraber takip edeceğiz" dedi.
Çorum için parti rozetini çıkardıklarını belirten Uslu, Çorum milletvekili olarak siyasi, etnik, mezhep ayrımının Çorum’a faydasının olmadığını bildiklerini ve bunun içinde ayrım yapmaksızın her kesime eşit şekilde hizmet yapacaklarını ifade etti.
Uslu, Sungurlu Belediye Başkanının Sungurlu’ya yapılan yatırımları kendisine mal ettiğini söyledi.
Laçin ve Mecitözü Belediye Başkanlarının ilçelerine yapılan yatırımlar dolayısı ile kendilerine teşekkür ettiklerini vurgulayan Uslu, Sungurlu Belediye Başkanının ise seçim fırsatçılığı yaparak yapılan hizmetleri kendi yapmış gibi gösterdiğini ifade etti.
Haber Servisi

Anahtar Kelimeler
Yorum Yaz

Yorumu Yapmak İçin Üye Olmanız Gerekmektedir.
Sitemize Üye Olmak İçin Buraya TIKLAYIN Mevcut Üyeliğinizle Üye Girşi Yapmak için Buraya TIKLAYIN