AK Parti’den Ulukavak Muhtarlığına Ziyaret

AK Parti’den Ulukavak Muhtarlığına Ziyaret
AK Parti’den Ulukavak Muhtarlığına Ziyaret

Ulukakavak Mahalle Muhtarı Hanefi Özdemir’e AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı Murat Yıldırım, İl Başkanı Av. Rumi Bekiroğlu, Merkez İlçe Başkanı Av. Yaşar Anaç, İl Bşk. Yrd. Mesut Ceylan, Mahmut Öztemiz, Mehmet Emin Türker, Bünyamin Aydemir ve İl Yönetim Kurulu Üyesi Cemil Öz ile Ramazan Bayramı ziyareti gerçekleştirdiler.

Mahalle Muhtarı Hanefi Özdemir; AK Parti’nin kuruluşunda beraber görev aldıkları çalışma arkadaşları tarafından gerçekleştirilen ziyaretten onur ve mutluluk duyduğunu, her zaman Partimizin yaptığı çalışmaları yakından takip ettiğini ve desteklediğini, bir vatandaş olarak AK Parti ile ülkemizin her alanda geliştiğini belirterek teşekkürlerini sundu.

Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı Murat Yıldırım; AK Parti’nin kuruluşunda beraber yol yürüdüklerini o günlerden bugünlere kolay gelinmediğini, ülkemizde her alanda yapılan çalışmalar ile ülkemizin müreffeh seviyesinin arttığını belirterek, her zaman muhtarların yanında olduklarını; “Sizler bir mahallenin temsilcisi değil bizler gibi hizmetkarısınız, muhtarlarımıza kapılarımız sonuna kadar açıktır. Bizler gibi mahallelerimize yaptığınız hizmetler mahallenin gelişmesine katkı sunmaktadır. Hak için hizmet etmektir. Bizler de siz değerli muhtarlarımıza Hükumetimiz ve Partimiz olarak yaptığımız iyileştirmeler ile hizmetlerinize karşılık küçük bir maddi destek verdik” sözleriyle dile getirdi.

Ak Parti Çorum İl Başkanı Av.Rumi Bekiroğlu ise Mahalle muhtarı Hanefi Özdemir’e ithafen; “Muhtarlıklar bize milletimizin emanetidir. Cumhurbaşkanımızın muhtarlara karşı özen ve hassasiyet göstermesinin önemini çok iyi biliyoruz. Telefonlarımızın her zaman açık olduğunu ve üzerimize düşen görevi saat mefhumu olmadan yapmaya hazır olduğumuzu bilmenizi isterim.” Diyerek tüm muhtarlara seslendi.

Ulukavak mahalle muhtarı ziyaretten duyduğu memnuniyeti teşekkürlerini sunarak ifade etti.

Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Yaşar Anaç ise; “Millete hizmetin ilk noktası muhtarlıktır. Biz de bu başlangıç noktamızı çok iyi biliyor ve sizin sorunlarınızla hem yerelde hem de genelde elimizden gelen gayreti göstermeye ve yardıma her zaman hazır olduğumuzu belirtmek isterim” diyerek muhtarlık kavramına verdiği önemi belirtti.

Yorum Yaz

Yorumu Yapmak İçin Üye Olmanız Gerekmektedir.
Sitemize Üye Olmak İçin Buraya TIKLAYIN Mevcut Üyeliğinizle Üye Girşi Yapmak için Buraya TIKLAYIN