Aktif Eğitim-Sen 2 yaşında

Aktif Eğitim-Sen 2 yaşında
Aktif Eğitim-Sen 2 yaşında

Aktif Eğitim-Sen 2. yılını kutluyor. Aktif Eğitimciler Sendikası Çorum Temsilcisi Adem Yücel, "Geçen 2 yılda sosyal sendikacılık ilkemizin gereği olarak üyelerimizle hayatı paylaştık. İller düzeyinde yüzlerce toplu etkinlik, binlerce kurumsal etkinlik, on binlerce bireysel etkinlikle hep alanlardaydık" dedi.
"Geçen 2 yılda eğitimin ve eğitimcinin gerçek sorunlarının tespiti ve çözümüne yönelik yüzlerce bilimsel araştırma, bine yakın ortak akıl toplantısı gerçekleştirdik.
Geçen 2 yılda "Bilgi paylaştıkça, güç birleştikçe artar" dedik ve eğitimin tüm paydaşlarıyla ortak doğrularda birlikte hareket ettik" ifadelerini kullanan Yücel,
"Aktif Eğitim-Sen teşkilatlarının sıcak, samimi ve beklentisiz gayretleri, eğitim muhataplarından hak ettiği ilgiyi gördü ve kocaman bir aile olduk. 2. yaşımızı üyelerimizle birlikte ve millete hizmet yolunda doldurmanın gururunu yaşarken biraz daha büyümenin, tecrübe kazanmanın bizlere yüklediği sorumlulukları da unutmadık.
Bu bağlamda; ortak sevinç ve kederlerimizi birlikte yaşamak için hep alanlarda olmaya devam ediyoruz. Sendikamızın güç ve imkânlarını üyelerimizle paylaşmaya devam ediyoruz. Aktif Akademi Eğitimleri kapsamında düzenlenen eğitimlerle, daha kaliteli hizmetler sunabilmek için hep birlikte gelişmeye devam ediyoruz.
Eğitim emekçileri olarak, eğitim emekçilerinin sosyal, kültürel, mesleki ve ekonomik hak ve çıkarlarını korumak için mücadelemize kararlılıkla devam ediyoruz.
Bu vesileyle; Aktif Eğitim-Sen teşkilatlarına, varlıklarıyla bize güç veren tüm üyelerimize teşekkür ediyor, milletimize ve insanlığa aktif yöntemlerle hizmet etmek isteyen tüm eğitim çalışanlarını, ailemizin sıcaklığını birlikte yaşamaya davet ediyoruz. Yine bu vesileyle İlimizde 30 Kasım 2015 Pazartesi günü Anvatar Otel de saat 19. 30’da gerçekleştireceğimiz "Bir Türküdür Öğretmen " isimli konser programımıza üyemiz olsun olmasın tüm eğitimcilerimizi davet ediyoruz" şeklinde kaydetti.

Anahtar Kelimeler
Yorum Yaz

Yorumu Yapmak İçin Üye Olmanız Gerekmektedir.
Sitemize Üye Olmak İçin Buraya TIKLAYIN Mevcut Üyeliğinizle Üye Girşi Yapmak için Buraya TIKLAYIN