BAYAT HEYETİNDEN USLU’YA ZİYARET

BAYAT HEYETİNDEN USLU’YA ZİYARET
BAYAT HEYETİNDEN USLU’YA ZİYARET

Bayat Belediye Başkanı Ekrem Ünlü ve Belediye Meclis Üyeleri, Ak Parti İlçe Başkanı Fatih Balcıoğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Kadın Kolları Başkanı Züleyha Çakır ve Yönetim Kurlu Üyeleri, Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Ali Kaymaz ve Yönetim Kurulu üyelerinden oluşan heyet Çorum Milletvekili ve TBMM İdare Amiri Salim Uslu’yu Türkiye Büyük Millet Meclisinde ziyaret ederek yeni dönemin hayırlı olması dileklerini ilettiler.
Ünlü, SGM ve TMO Alım Merkezi İçin Teşekkür Etti
Belediye Başkanı Ünlü, "Sizlerin desteğiyle bir çok hizmeti ilçemize kazandırdık ve kazandırmaya da devam ediyoruz. Sosyal Güvenlik Merkezi hizmet binamız için çok teşekkür ederiz. Nezih, günümüz şartlarına uygun modern bir hizmet binamız oldu. Yıllardır sorun yaşadığımız Toprak Mahsulleri Alım Merkezinin sabit tesise dönüştürülmesi müjdesini de bizlerle paylaştınız. Destekleriniz için bir kez daha teşekkür ederiz" dedi.
Halkımız Hizmetimize Teşekkür Etti
İlçe Başkanı Balcıoğlu da "Güzel bir çalışma yaparak seçimlerde iyi bir oranı ile Çorum’da ikinci yüksek oyu alan ilçe olduk. Koordineli ve planlı çalışmalarımız sonucu halkımız da hizmetler için verdiği destek ile teşekkür etmiş oldu" dedi.
Heyet adına Balcıoğlu ve Ünlü hazırladıkları talep dosyasını Uslu’ya takdim ederek destek istediler.
Büyüme ve Gelişme Yeni Talepleri Getiriyor
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Uslu, "Bayat ilçemiz ilçe olduğu 1958 yılından bugüne kadar almadığı hizmetleri aldı ve almaya da devam ediyor. Karayolu ulaşımının tamamı ihale edildi ve yapımına başlandı. Hastanemizin yapımı devam ediyor. Bayat çayında kapsamlı bir ıslah çalışması yapılıyor. Şehir geçişi de kent estetiğine uygun olarak yenilenmiş olacaktır. Tımarlı sulama projesi bölgede tarımsal kalkınma sağlamış olacağız. Daha birçok projemizi de gerçekleştirmeye devam ediyoruz. Buna rağmen yeni taleplerinizi de aldık. Gelişme ve büyüme devam ettikçe yeni talepleri de beraberinde getiriyor. Taleplerinizi değerlendirerek yerine getirilmesi için çalışmalarımızı sürdüreceğiz" dedi.
Belediye Başkanı Ünlü, Uslu’ya Sosyal Güvenlik Merkezi hizmet binası için teşekkür plaketini takdim etti.

Anahtar Kelimeler
Yorum Yaz

Yorumu Yapmak İçin Üye Olmanız Gerekmektedir.
Sitemize Üye Olmak İçin Buraya TIKLAYIN Mevcut Üyeliğinizle Üye Girşi Yapmak için Buraya TIKLAYIN