Başkentte ‘Çorum Evi’ tamamlandı

Başkentte ‘Çorum Evi’ tamamlandı
Başkentte ‘Çorum Evi’ tamamlandı

Ankara’da Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in girişimleri ile temeli atılan Çorum Evi Projesi 3 ay gibi kısa sürede tamamlanarak açılışa hazır hale getirildi.
Çorum Şoförler ve Nakliyeciler Odası Başkanı Tahsin Şahin, Ankara Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri hemşerimiz Doç. Dr. Asım Balcı’yı makamında ziyaret etti. Son derece samimi bir ortamda gerçekleşen görüşme sırasında Ankara’da yapımı devam eden Çorum Evi Projesi ile ilgili bilgi veren Doç. Dr. Asım Balcı, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in Çorumlulara verdiği sözü hatırlattı.
TALİMATI BİZZAT MELİH GÖKÇEK VERDİ
"Belediye Başkanımız Sayın Melih Gökçek, Altın Parkta 200 m2 alana kurulu iki katlı, çevresinde dinlenme alanı olan bir "Çorum Evi" yapılması konusunda bize talimat verdi" diyen Ankara Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Asım Balcı, 3 ay gibi kısa bir sürede projenin tamamlanma aşamasına geldiğini söyledi.
ÇORUM’UN TANITIMINA BÜYÜK KATKI
Mimarisi, ışıklandırması ve çevre düzenlemesi ise her göreni imrendirecek olan Çorum Evi'nin, görselliği ile beraber işlevsel bir yapı olarak Çorum'a ve Çorumlular'a hizmet edeceğini bildiren Balcı, "Çorum'un tanıtımı açısından değerli bir katkı olarak gördüğüm bu proje için bir Çorumlu olarak Sayın Başkanımız Melih Gökçek'e şahsım ve hemşehrilerim adına teşekkür ederek, minnetlerimi bildiriyorum. 3 ay gibi kısa bir sürede açılışa hazır hale getirdiğimiz Çorum Evi'nin Çorum'a ve hemşehrilerime hayırlı olmasını diliyorum" dedi. Çorum Şoförler ve Nakliyeciler Odası Başkanı Tahsin Şahin’e de nazik ziyaretinden dolayı teşekkür eden Asım Balcı, Çorumlular olarak birlik ve beraberliği çok önemsediklerini bildirdi.

Anahtar Kelimeler
Yorum Yaz

Yorumu Yapmak İçin Üye Olmanız Gerekmektedir.
Sitemize Üye Olmak İçin Buraya TIKLAYIN Mevcut Üyeliğinizle Üye Girşi Yapmak için Buraya TIKLAYIN