“Belediyespor yönetiminin yanındayız”

“Belediyespor yönetiminin yanındayız”
“Belediyespor yönetiminin yanındayız”

AK Parti İl Başkanı Av. Rumi Bekiroğlu, Çorum Belediyespor yönetim kurulunun yanında oldukları belirterek, takımın yaşadığı sıkıntılı günlerin en kısa sürede atlatılacağına inandığını söyledi.
İl Başkanı Bekiroğlu, Merkez İlçe Başkanı Av. Yaşar Anaç, il başkan yardımcıları, merkez ilçe başkan yardımcıları ve il, ilçe yöneticileriyle birlikte Öncü Dürüm’ün açılışına katıldılar. Açılış sırasında Belediye Başkan yardımcısı ve Belediyespor Kulüp Başkanı Zeki Gül ile Asbaşkan Mustafa Özbayram ile bir araya gelen Bekiroğlu ve AK Parti yöneticileri, son haftalarda aldığı olumsuz neticeler nedeniyle eleştirilen Belediyespor hakkında görüştüler. Bekiroğlu, Zeki Gül ve Mustafa Özbayram’ın önderliğindeki kulüp yönetim kurulunun gece-gündüz demeden çalıştıklarını, ancak verdikleri emeğin karşılığının sahaya yansımadığını ifade ederken, Başkan Gül ve yönetime yönelik eleştirileri haksızlık olarak gördüklerini vurguladı. Spor Kulübü gibi sivil toplum kuruluşlarında yöneticiliğin gönül işi olduğunu kaydeden İl Başkanı Bekiroğlu, AK Parti teşkilatları olarak Çorum Belediyespor Kulübü’nün yanında olduklarını ve dile getirdi.
Bekiroğlu, kulübün içinde bulunduğu sıkıntılı durumdan tüm Çorumluların desteği ile çıkacağına inandığını da vurgularken, tüm Çorumluları da Belediyespor’a destek vermeye çağırdı

Anahtar Kelimeler
Yorum Yaz

Yorumu Yapmak İçin Üye Olmanız Gerekmektedir.
Sitemize Üye Olmak İçin Buraya TIKLAYIN Mevcut Üyeliğinizle Üye Girşi Yapmak için Buraya TIKLAYIN