ÇFK Fotoğrafçılık Kursu başladı

ÇFK Fotoğrafçılık Kursu başladı
ÇFK Fotoğrafçılık Kursu başladı

Çorum Fotoğraf Kulübü'nün (ÇFK) düzenlediği "Temel ve ileri seviye Fotoğraf Teknikleri"nin ikincisi başladı.
Çorum’da fotoğraf severler ile bu alanda çalışan kişi ve kuruşları, sosyal, kültürel ve sanatsal etkinliklerle bir araya getirmek, fotoğrafı sevdirmek ve fotoğraf sanatını yaygınlaştırmak ve Çorum’un tanıtımını yapmak amacıyla kurulan ÇFK, etkinliklerine kaldığı yerden devam ediyor. Gelen talepler üzerine "Temel ve ileri Seviye Fotoğraf Teknikleri" eğitimi verecek olan ÇFK, ayrıca kurs süresince çeşitli geziler gerçekleştirecek.
Çorum Fotoğraf Kulübü Basın sözcüsü Fatma Aykaç, başvuruların halen devam ettiği kursun yaklaşık 2 ay süreceğini, derslerin hafta içi teorik, hafta sonu pratik dersler olarak gerçekleştirileceğini belirterek ayrıca saha çalışmalarının ağırlıklı olacağını açıkladı.
Fotoğraf kursuna kayıtların devam ettiğini ifade eden Aykaç, "kursa katılmak ya da bilgi almak isteyenlerin www.corumfk.com adresinden, ÇFK’nın facebook sayfasından ve 0532 715 17 87 (Atakan Akman), 0530 490 83 91 (Fatma Aykaç) ve 0530 566 88 22 (Doğan Boduç) numaralı telefonları arayabileceklerini kaydetti."
Haber Servisi

Anahtar Kelimeler
Yorum Yaz

Yorumu Yapmak İçin Üye Olmanız Gerekmektedir.
Sitemize Üye Olmak İçin Buraya TIKLAYIN Mevcut Üyeliğinizle Üye Girşi Yapmak için Buraya TIKLAYIN