CHP li Ali Suludere tekrar aday

CHP li Ali Suludere tekrar aday
CHP li Ali Suludere tekrar aday

CHP Merkez İlçe Başkanı Ali Rıza Suludere 6 Aralık Pazar günü yapılacak olan Merkez İlçe Kongresinde tekrar aday olduğunu açıkladı.
Suludere yaptığı açıklamada şunları söyledi. "Bugüne değin görev sürem boyunca birlikte çalıştığım tüm yol arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Merkez İlçe Başkanı sıfatı ile yürüttüğüm görev benim için büyük bir şeref ve aynı zamanda haklı bir onur olmuştur. Bilinmelidir ki; yaşamım boyunca partimin bir neferi olarak mücadelemi sürdürme inancım devam edecektir.
Ülkemizin ışıklı geleceğine olan inancım tamdır. Partimizi iktidara taşıyacak olan azim ve kararlılık Mustafa Kemal’in karanlıkları aydınlatan güneşi gibi diri ve canlıdır.
Partimiz, Ulusal Kurtuluş Savaşı vermiş, ardından Cumhuriyeti kurmuş ve çok partili hayatı ülkesine armağan etmiş köklü bir çınardır.
Partimiz, demokrasi kavramını yurdumuzla tanıştırmıştır. Ve her dönem parlamenter çok sesliliğin, çağdaş bir sosyal demokrasinin ödünsüz gereği olduğuna inanmıştır.
Partimiz her dönem tek adamlığa daima karşı çıkmıştır. Bugün bütün güçleri tek başına elinde bulundurmak isteyen ve adına sözde başkanlık sistemi denilen düzeni halkımıza dayatanlar tarihi bir yanılgı içindedir.
Belde ilçe ve il yönetiminde görevli tüm yol arkadaşlarımla takım halinde var gücümüzle karanlığa karşı yılmadan yürüyeceğimize olan inancım geçen her gün daha da artmaktadır.
Örgütlerimizle vereceğimiz mücadele çocuklarımızın yarınlarına olan inancımızın gereğidir. Partimizin 6 Aralık Pazar günü yapılacak olan Merkez İlçe Kongresinde tüm delegelerimizin gelecek güzel günlere olan inancımızı perçinleyecek umut dolu bir sonuçla tamamlanmasını diliyor tekrar desteklerini bekliyorum".
Not : 416 delegemizin oy kullanacağı kongremiz, AS Kültür Düğün Salonunda saat 10.00’da başlayacaktır.

Anahtar Kelimeler
Yorum Yaz

Yorumu Yapmak İçin Üye Olmanız Gerekmektedir.
Sitemize Üye Olmak İçin Buraya TIKLAYIN Mevcut Üyeliğinizle Üye Girşi Yapmak için Buraya TIKLAYIN