ÇOFSAD’da bayrak değişimi

ÇOFSAD’da bayrak değişimi
ÇOFSAD’da bayrak değişimi

Mayıs 2015’de kurulan Çorum Fotoğraf Sanatı Derneği yönetimi değişti.
22 Kasım 2015’de yapılan Olağan Genel Kurul toplantısı ile yeni yönetimini belirleyen ÇOFSAD’da, bayrağı Şükrü Ağbal’a teslim aldı.
Yeni yönetim kurulunda Başkan Yardımcılığına Meftun Yerli, Saymanlığa Hakan Nergisli, Sekreterliğe Ali Rıza Nergisli, Yönetim Üyeliğine Ferhat Parlak seçildi.
Genel kurul toplantısı sonrasında konuşan Şükrü Ağbal, öncelikle derneğin kurulma aşamasından bugüne kadar özveri ile çalışan önceki başkan Gürkan Yağmur’a ve geçici yönetim kuruluna teşekkür etti.
Fotoğrafın tüm dünyada ortak dil olduğunu ve fotoğraf dilinin en güçlü anlatım şekli olduğunu belirten Ağbal, "Şehrimizi, coğrafyamızı, kültürümüzü, tarihimizi tüm dünyaya tanıtmak için en güçlü ve en kolay araç fotoğraftır" dedi.
Kuruluşundan beri şehrimizde ve Türkiye’mizin değişik bölge ve şehirlerinde fotoğraf ve kültürel amaçlı gezilerin düzenlendiğini ,29 Kasım 2015 Pazar günü kalabalık bir fotoğraf grubuyla Kayseri ve çevresindeki tarihi mekanları fotoğraflayacaklarını belirten Ağbal, 2016 da bu aktivitelerin devam edileceğini, ayrıca sosyal sorumluluk projeleri kapsamında da çalışmaların olacağını, şehrimize okumak için gelen üniversiteli arkadaşların da hem fotoğraf alanında kendilerini geliştirmeleri hem de mezun olduklarında hafızalarında şehre ait güzel izlerle ayrılmak için ellerinden geleni yapacaklarını kaydetti.
ÇOFSAD başkanı Şükrü Ağbal, 2016’da üye sayısının çok artacağını, fotoğrafa, doğaya, tarihe meraklı herkesi Yeniyol Mahallesi Gazi 14. Sokak No: 3/5 adresindeki ÇOFSAD dernek binasına davet ederek info@cofsad.org.tr veya https://www.facebook.com/groups/cofsad/ adreslerinden de iletişime geçilebileceğini belirtti.

Anahtar Kelimeler
Yorum Yaz

Yorumu Yapmak İçin Üye Olmanız Gerekmektedir.
Sitemize Üye Olmak İçin Buraya TIKLAYIN Mevcut Üyeliğinizle Üye Girşi Yapmak için Buraya TIKLAYIN