Cahit Bağcı, Türk Parlementerler Birliği ile Bilecik’te

Cahit Bağcı, Türk Parlementerler Birliği ile Bilecik’te
Cahit Bağcı, Türk Parlementerler  Birliği ile Bilecik’te

AK Parti 23., 24. ve 25. dönem Çorum milletvekili Dr. Cahit Bağcı Türk Parlementerler Birliği üyeleri ile birlikte Bilecik’e gitti.
Osmanlı İmparatorluğu’nun kurulduğu topraklardaki programına Bursa ile başlayan Bağcı ve Türk Parlementerler Birliği üyeleri Türk Parlementerler Birliği Bursa şubesini ziyaret ederek başladı.
Daha sonra Orhangazi Türbesi (Tophane), Ulucami, Yeşil Türbe ve Emir Sultan Hazretlerinin Türbesi’ni ziyaret eden heyet Osmanlı İmparatorluğunun Bursa’daki muhteşem eserlerinde yapılan restorasyon çalışmalarını yerinde inceledi ve daha sonra Bilecik’e geçti.
Türk Parlementerler Birliği Genel Başkanı ve Kahramanmaraş milletvekili Nevzat Pakdil başkanlığındaki heyet Bilecik AK Parti teşkilatını da ziyaret etti. Bağcı Söğüt’te bulunan Ertuğrul Gazi ve Osman Gazi’nin kabirlerini de ziyaret ederek dua etti.
Bağcı, sosyal medya üzerinden paylaştığı mesajlarında "Aslını ve neslini unutma.(Ertuğrul Gazi)" Allah, onlara karşı sana yeter (Bakara.137), Kuruluş ve Kurtuluşun Beşiği, Osmanlı Beyliğinin kuruluş Yurdu Söğüt'deyiz. Ertuğrul,Orhan ve Osman Gazileri rahmet ve minnetle anıyorum.Ruhları Şad mekanları cennet olsun" dedi.

Anahtar Kelimeler
Yorum Yaz

Yorumu Yapmak İçin Üye Olmanız Gerekmektedir.
Sitemize Üye Olmak İçin Buraya TIKLAYIN Mevcut Üyeliğinizle Üye Girşi Yapmak için Buraya TIKLAYIN