Çorum Belediyespor Topbaşı Yapıyor

Çorum Belediyespor Topbaşı Yapıyor
Çorum Belediyespor Topbaşı Yapıyor

13 Temmuz Çarşamba günü Çorum’da yapacağı ilk antrenmanla yeni sezon hazırlıklarına start verecek olan takımımız, 12 Ağustos’ta ise Bolu Termal Otel’de kampa girecek .

HAZIRLIK DÖNEMİ PROGRAMI BELLİ OLDU
2016-2017 sezonunda 3. Lig 1. Grup’ta şampiyonluk mücadelesi verecek olan takımımızın hazırlık programı belli oldu.

Konuyla ilgili açıklama yapan teknik direktör Serdar Bozkurt, 13 Temmuz’da Çorum’da toplanacak olan takımın aynı gün yapacağı antrenmanla yeni sezon hazırlıklarına start vereceklerini söyledi.

23 Temmuz’a kadar ilk etap çalışmalarını Çorum’da yapacağı antrenmanlarla sürdüreceklerini ifade eden Bozkurt, takıma 1 günlük izin verileceklerini ve 25 Temmuz-9 Ağustos tarihleri arasında 1. Kamp dönemi için kendi tesislerinde yeniden toplanacaklarını ifade etti.

2 günlük iznin ardından 12 Ağustos Cuma günü 2. kamp dönemi için Bolu’ya hareket edeceklerini dile getiren Serdar Bozkurt, 26 Ağustos Cuma gününe kadar Bolu’da yapacağı antrenman ve hazırlık maçlarıyla lige hazırlanacaklarını ifade ederken, 2 günlük iznin ardından 29 Ağustos’ta tekrar Çorum’da toplanacaklarını ve 3 Eylül’de başlayacak olan lige takımı hazır hale getirmek adına çalışmalarına devam edeceklerini kaydetti.

Yorum Yaz

Yorumu Yapmak İçin Üye Olmanız Gerekmektedir.
Sitemize Üye Olmak İçin Buraya TIKLAYIN Mevcut Üyeliğinizle Üye Girşi Yapmak için Buraya TIKLAYIN