Çorum, İzmir Turizm Fuarı’na Hazırlanıyor

Çorum, İzmir Turizm Fuarı’na Hazırlanıyor
Çorum, İzmir Turizm Fuarı’na Hazırlanıyor

Türkiye’nin en önemli turizm buluşmalarından biri olan Travel Turkey İzmir-Turizm Fuar ve Kongresi’nde Çorum da tanıtılacak. Fuara Çorum’dan katılacak turizm işletmelerine ücretsiz yer tahsis edilecek.

İzmir Turizm Fuar ve Kongresi, 10-13 Aralık 2015 tarihlerinde turizmcilerle buluşuyor. TÜRSAB Fuarcılık tarafından Fuar İzmir’de düzenlenecek turizm buluşmasına, Çorum Valiliği ve Çorum Belediyesi katılacak. Çorum’un tüm turizm işletmelerine de ücretsiz yer tahsisi yapılacak. Fuarda Çorum’daki müzeler, ören yerleri, konaklar, doğal alanlar, yemekler ve turizm işletmeleri tanıtılacak.

Fuar İzmir’de, iller ve belediyelerin yer aldığı C Holünde 160 metrekare alanda açılacak olan stantta Çorum’un en iyi şekilde tanıtılması amacıyla Çorum Valiliği ve Çorum Belediyesi tarafından birlikte çalışma yapılacak. Stantta, Çorumda hizmet veren turizm işletmeleri ve seyahat acenteleri de yer alarak dört gün boyunca çalışmalara destek verecek.

Geçtiğimiz yıl T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı himayesinde düzenlenen Travel Turkey İzmir Turizm Fuar ve Kongresi, 30 ülkeden 902 katılımcı ve 67 ülkeden 28 bini aşkın ziyaretçiye ev sahipliği yaparak ciddi katılımcı ve ziyaretçi sayılarına imza atarak dikkatleri üzerine toplamıştı. Bu yıl iki katı daha büyük bir alanda gerçekleşecek fuarın daha fazla katılımcıyı çekmesi bekleniyor.

Anahtar Kelimeler
Yorum Yaz

Yorumu Yapmak İçin Üye Olmanız Gerekmektedir.
Sitemize Üye Olmak İçin Buraya TIKLAYIN Mevcut Üyeliğinizle Üye Girşi Yapmak için Buraya TIKLAYIN