“Hep birlikte Ülkemiz için çalışırsak üstesinden gelemeyeceğimiz problem yok”

“Hep birlikte Ülkemiz için çalışırsak üstesinden gelemeyeceğimiz problem yok”
“Hep birlikte Ülkemiz için çalışırsak  üstesinden gelemeyeceğimiz problem yok”

Çorum Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ali Bektaş yaptığı yazılı açıklamada 1 Kasım 2015 Genel Seçimlerini değerlendirdi.
Bektaş açıklamasında, "Birliğimizi, dirliğimizi bozmadan hep birlikte Ülkemiz için çalışırsak üstesinden gelemeyeceğimiz hiçbir problem yoktur" dedi.
Sözlerine 1 Kasım 2015 Genel Seçim sonuçlarının ülkeye ve millete hayırlar getirmesini dileyen Ali Bektaş, "Milletimiz1 Kasım seçiminde güçlü ve sağlam bir demokrasi kültürüne sahip olduğunu bir kere daha göstermiştir. Demokrasi adına büyük bir olgunlukla seçme hakkını kullanarak güçlü bir tek parti hükümetinin işbaşına gelmesi yönünde iradesini kullanmıştır. Adalet ve Kalkınma Partisi’ni seçimlerde gösterdiği başarıdan dolayı tebrik ediyorum. Sandıktan güçlü bir tek parti iktidarının çıkması önümüzdeki sorunların çözümü adına sevindiricidir.
Bundan sonra seçim atmosferini geride bırakarak birlik ve beraberlik içerisinde öncelikli gündem maddesi olan ekonomik sorunların çözümüne odaklanmalı sanayi ve ticarette daha çok gelişmenin yollarını aramalıyız" şeklinde kaydetti.
"Birliğimizi, dirliğimizi bozmadan hep birlikte Ülkemiz için çalışırsak üstesinden gelemeyeceğimiz hiçbir problem yoktur" ifadelerini kullanan Bektaş, "Ülkenin geleceğini inşa edecek ve halkımıza daha yaşanabilir demokratik ve hukukun üstünlüğünü önde tutan gelişmiş bir Türkiye’nin yolunu açacağına inandığım yeni Parlamentodaki tüm milletvekillerine ve Çorum Milletvekili olarak parlamentoya giren hemşehrimiz Sami Uslu , Ahmet Sami Ceylan, Lütfiye İlksen Ceritoğlu Kurt ve Tufan Köse’ ye yeni görevlerinde başarılar dilerim" ifadelerini kullandı.

Anahtar Kelimeler
Yorum Yaz

Yorumu Yapmak İçin Üye Olmanız Gerekmektedir.
Sitemize Üye Olmak İçin Buraya TIKLAYIN Mevcut Üyeliğinizle Üye Girşi Yapmak için Buraya TIKLAYIN