İskilip MYO binası için inceleme

İskilip MYO binası için inceleme
İskilip MYO binası için inceleme

İskilip Meslek Yüksek Okulu yeni bina yapımı için tüm hazırlıklar tamamlanırken inceleme ve değerlendirmelerde bulunmak üzere Hitit Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Reha Metin Alkan ilçeye gitti.
İlk olarak Kaymakam Şuayib Gürsoy ile Belediye Başkanı Recep Çatma’yı makamında ziyaret eden Prof. Dr. Reha Metin Alkan yeni bina hakkında görüş alışverişinde bulunduktan sonra Belediye Başkanı Recep Çatma, İskilip Yüksek Öğretim Kurumları Yaptırma ve Yaşatma Derneği yönetimi ile birlikte İskilip Meslek Yüksek Okulu yeni bina alanında incelemelerde bulundu.
Hitit Üniversitesi İskilip Meslek Yüksek Okulu binası eski terminalin bulunduğu arsa üzerine inşa edilecek. İskilip Belediyesi tarafından yeni terminal binasının yapılması ve terminal esnafının yeni yerlerine taşınmasından sonra Belediye ekipleri eski binayı yıkacak. Binanın temeli önümüzdeki günlerde atılacak.
Belediye Başkanı Recep Çatma "Meslek Yüksek Okulumuza yeni bina yapımında desteklerinden dolayı Hitit Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Reha Metin Alkan’a Kaymakam Şuayib Gürsoy’a İskilipli işadamlarımıza, İskilip Yüksek Öğretim Kurumları Yaptırma ve Yaşatma Derneğimize ve tüm emeği geçenlere teşekkür ederim" dedi.

Anahtar Kelimeler
Yorum Yaz

Yorumu Yapmak İçin Üye Olmanız Gerekmektedir.
Sitemize Üye Olmak İçin Buraya TIKLAYIN Mevcut Üyeliğinizle Üye Girşi Yapmak için Buraya TIKLAYIN