Kadın Girişimciler, sertifikalarını aldılar

Kadın Girişimciler, sertifikalarını aldılar
Kadın Girişimciler, sertifikalarını aldılar

"Kadın Eli" projesi kapsamında düzenlenen Kadın Girişimciliği eğitiminde başarılı olan kadınlara sertifikaları verildi.
İçişleri Bakanlığı Dernekler Dairesi Başkanlığı, Çorum Valiliği Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü, İŞKUR, İl Milli Eğitim Müdürlüğü, İl Özel İdaresi ve Güzel Çorum’u Kalkındırma Derneği tarafından organize edilen "Kadın Eli" projesi kapsamında verilen "Kadın Girişimciliği, Kadın Savunuculuğu ve Pozitif Ayrımcılık" eğitimlerinde başarılı olan kadınlara, Valilik Makamında gerçekleştirilen törenle sertifikaları teslim edildi.
Törene, Vali Ahmet Kara, İl Milli Eğitim Müdürü Seyit Ali Büyük, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Ali Dinçer, İŞKUR İl Müdürü Zeki Karaman, KOSGEP Çorum Müdür Vekili Nuran Hatipoğlu Dal, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ömer Arslan, kursa katılan kadınlar ve öğretmenleri katıldı.
Sertifika töreninde Vali Ahmet Kara, kısa bir konuşma yaptı. Kara’nın konuşmasının ardından KOSGEP Çorum Müdür Vekili Nuran Hatipoğlu Dal,İl Milli Eğitim Müdürü Seyit Ali Büyük, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Ali Dinçer, İŞKUR İl Müdürü Zeki Karaman birer konuşma yaptılar. Daha sonra Vali Ahmet Kara, kursta başarılı olan kadınlara sertifikalarını teslim etti. Sertifikaların teslim edilmesinin ardından tören, sona erdi.
Bahadır YÜCEL

Anahtar Kelimeler
Yorum Yaz

Yorumu Yapmak İçin Üye Olmanız Gerekmektedir.
Sitemize Üye Olmak İçin Buraya TIKLAYIN Mevcut Üyeliğinizle Üye Girşi Yapmak için Buraya TIKLAYIN