Karakaşlar, müşteri memnuniyetinde Türkiye birincisi

Karakaşlar, müşteri memnuniyetinde Türkiye birincisi
Karakaşlar, müşteri memnuniyetinde  Türkiye birincisi

Türkiye’nin en büyük traktör üreticisi New Holland tarafından 105 bayi arasında yapılan "Müşteri Memnuniyeti" araştırmasında Karakaşlar New Holland, Türkiye birincisi oldu.
İlk fabrikası 1954 yılında kurulan New Holland Türkiye, 134 ülkeye ihracat yapıyor. Türkiye’de iki ayrı fabrikada üretimi yapılan traktörler Türk mühendislerin imzasını taşıyor.
Merkezi Osmancık’ta bulunan Karakaşlar New Holland; Çorum, Amasya, Sinop ve Kastamonu’ya hizmet veriyor. Karakaşlar, 39 traktör firmasının faaliyet gösterdiği Çorum’da pazar payının yüzde 65’ini elinde bulunduruyor.
Hitap ettiği Pazar payı ile Çorum’un en büyük traktör bayisi olan Karakaşalar New Holland, bayiler arasında yapılan "Müşteri Memnuniyeti" araştırmasında Türkiye birincisi seçildi.
Karakaşlar New Holland Yönetim Kurulu Başkanı İzzet Karakaş, hem büyük bir pazar payına sahip olmanın hem de müşteri memnuniyetini sağlamış olmanın gururunu yaşadıklarını ifade etti.
Karakaşlar’ın başarısının temelinde güven, tecrübe ve samimiyet olduğunu belirten Karakaş "30 yıllık bayi tecrübemiz var. Bu tecrübeyi çiftçilerimize hizmete dönüştürdük. Başta güven duygusu olmak üzere, çiftçilerimizle iç içe olmamız müşteri memnuniyetini etkiliyor. 105 bayi arasında müşteri memnuniyetinde firmamız birinci oldu. Anadolu’nun bağrından çıkarak bu başarıya ulaşmak bizi de memnun etmiştir" dedi.
Çorum’da New Holland’ın pazar payının yüzde 65’e ulaştığını kaydeden Karakaş "New Holland traktörler uzun ömürlü. Bayi desteği üst düzeyde. Yedek parça temini kolay. Yakıt olarak ekonomik olmakla beraber her türlü doğa şartlarına uygun üretiliyor. Ayrıca ikinci elde de kıymetli bir traktör. Bu nedenle hem çiftçilerimizin hem de orman işçilerimizin tercih nedeni. Bizim bir sloganımız var. ‘Dünyada evlat, tarlada Türk Fiat’ diye. Çiftçilerimiz de buna aynen katılıyor" diye konuştu.
Karakaş, 30 yıllık bayi tecrübesiyle çiftçilerin her zaman yanında olduklarını belirterek "Firmamızın kurucusu Vehbi Koç ‘Ülkem varsa ben varım.’ diyor. Biz de bu düsturla çiftçilerimize hizmet vermeye devam edeceğiz" ifadelerini kullandı. Haber Servisi

Anahtar Kelimeler
Yorum Yaz

Yorumu Yapmak İçin Üye Olmanız Gerekmektedir.
Sitemize Üye Olmak İçin Buraya TIKLAYIN Mevcut Üyeliğinizle Üye Girşi Yapmak için Buraya TIKLAYIN