Memur-Sen’den Uslu’ya Ziyaret

Memur-Sen’den Uslu’ya Ziyaret
Memur-Sen’den Uslu’ya Ziyaret

Çorum Memur - Sen İl Temsilcisi Ahmet Saatçi ve Yönetim Kurulu Üyeleri Tahir Eşgil, Arzu Özkader, Burhan Şahin, Erdoğan Cengiz, Erol Çalmaz, Mustafa Bayrak, Çorum Milletvekili ve TBMM İdare Amiri Salim Uslu’yu ziyaret ederek, hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.
Çorum’a yapılan hizmetlerden dolayı teşekkür eden Memur-Sen İl Temsilcisi Ahmet Saatçi, "Türkiye Büyük Millet Meclisinin 26.Yasama Dönemi hayırlı uğurlu olsun." dedi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Uslu, "Memur-Sen Konfederasyonumuzun Genel Başkanımız, değerli hocamız, ilkelerin adamı Rahmetli Mehmet Akif İnan’ı bir kez daha rahmetle anıyorum. Sağlam temel ve ilkeler üzerine kurulu bir misyonu temsil ediyorsunuz. Sorumluluğunuz, bu temel ve ilkeler çerçevesinde hak mücadelesini sürdürmektir. STK olarak sorumluluklarınızı bilerek hareket etmeniz oldukça önemli. Haklı mücadelenizde desteğimiz her zaman sizinle olacaktır" dedi.
Ziyarette ayrıca, gündemde olan Memur Yasasının değişmesi konusunda da fikir alışverişinde bulunuldu. Uslu Performansa dayalı çalışma ve görevde yükselme sisteminin verimliliği artıracağı görüşlerini Şube Başkanları ile paylaştı.

Anahtar Kelimeler
Yorum Yaz

Yorumu Yapmak İçin Üye Olmanız Gerekmektedir.
Sitemize Üye Olmak İçin Buraya TIKLAYIN Mevcut Üyeliğinizle Üye Girşi Yapmak için Buraya TIKLAYIN