Milletvekili Ceritoğlu’ndan Hastane Ziyareti

Milletvekili Ceritoğlu’ndan Hastane Ziyareti
Milletvekili Ceritoğlu’ndan Hastane Ziyareti

AK Parti Çorum Milletvekili Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu Üyesi Lütfiye İlksen Ceritoğlu Kurt, Kadir Gecesi münasebetiyle Hitit Üniversitesi Çorum Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde yatarak tedavi gören hastaları ziyaret etti.

AK Parti Çorum İl Başkanı Rumi Bekiroğlu, İl Başkan Yardımcısı Mesut Ceylan, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Ünal Yıldırım ve Çorum Eğitim ve Araştırma Hastane Yöneticisi Yrd. Doç. Dr. Sinan Zehir ile birlikte servisleri ziyaret eden Milletvekili Lütfiye İlksen Ceritoğlu Kurt, hastaların ve yakınlarının Kadir gecesini ve Ramazan Bayramını kutlayarak acil şifa dileklerini iletti.

Hastalarla ve hasta yakınları ile tek tek ilgilenerek doktorlardan bilgi alan Ceritoğlu, Hastanede Böbrek ve Pankreas iltihabı rahatsızlığı nedeniyle tedavi gören AK Parti Kargı İlçe Başkanı Mustafa Akpınar’ın babası İsmail Akpınar’ı ziyaret ederek, Kadir gecesini ve Ramazan Bayramı’nı kutlayarak acil şifalar temennisinden bulundu.

Milletvekili Ceritoğlu, İsmail Akpınar ile yakından ilgilenerek hastalığı ile ilgili Hastane Yöneticisi Yrd. Doç. Dr. Sinan Zehir’den bilgi aldı.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren AK Parti Kargı İlçe Başkanı Mustafa Akpınar, mübarek günlerde kendilerini yalnız bırakmayarak ziyarete gelen başta Milletvekili Ceritoğlu ve İl Başkanı Bekiroğlu olmak üzere herkese teşekkür etti.

DSCF2124DSCF2134DSCF2137DSCF2140DSCF2145

Yorum Yaz

Yorumu Yapmak İçin Üye Olmanız Gerekmektedir.
Sitemize Üye Olmak İçin Buraya TIKLAYIN Mevcut Üyeliğinizle Üye Girşi Yapmak için Buraya TIKLAYIN