Sakarya ve Çorum basını buluştu

Sakarya ve Çorum basını buluştu
Sakarya ve Çorum basını buluştu

Sakarya’da yayımlanan yerel gazetelerin temsilcilerinden oluşan bir heyet dün Çorum’a geldi.
Basın İlan Kurumu (BİK) tarafından düzenlenen ‘Bilgi, Birikim ve Tecrübe Paylaşım Programı’ kapsamında düzenlenen geziye katılan Sakaryalı gazeteciler, Çorumlu meslektaşlarıyla buluştu.
Program dahilinde ilk olarak BİK Çorum Şubesi’ni ziyaret eden heyette BİK Sakarya Şube Müdürü Ömer Faruk Çakır, Sakarya Gazeteciler Birliği Başkan Vekili ve Yenigün Gazetesi Sorumlu Müdürü Müjdat Çetin, Sakarya Gazeteciler Cemiyeti Başkan Vekili Murat Uygun, Sakarya Halk Gazetesi Genel Yayın Müdürü Safa Polat, Bizim Sakarya Gazetesi Köşeyazarı Nejdet Çardak, Ada Postası Gazetesi Sorumlu Müdürü Şaban Özdemir ve Yeni Sakarya Gazetesi’nden Hakan Arslan yer aldı.
BİK Şube Müdürü Osman Bolluk’un ev sahipliğindeki ziyarette BİK Anadolu Gazete Sahipleri Temsilcisi ve Çorum Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Şevket Erzen ile şube çalışanlarından Mahmut Dolmacı ve Emine Dursun da hazır bulundu.
Bazı yerel gazeteleri ziyaret eden Sakaryalı gazeteciler daha sonra İkinci Bahar Lokantası’nda verilen akşam yemeğinde bir araya geldiler.
Çorum’da gerçekleşen ‘Bilgi, Birikim ve Tecrübe Paylaşım Programı’nın bugün gerçekleşecek şehir turuyla sona ereceği bildirildi.
Haber Servisi

Anahtar Kelimeler
Yorum Yaz

Yorumu Yapmak İçin Üye Olmanız Gerekmektedir.
Sitemize Üye Olmak İçin Buraya TIKLAYIN Mevcut Üyeliğinizle Üye Girşi Yapmak için Buraya TIKLAYIN