Sosyal Bilimler MYO Öğrencileri Ticaret Borsasına Teknik Gezi Düzenledi.

Sosyal Bilimler MYO Öğrencileri Ticaret Borsasına Teknik Gezi Düzenledi.
Sosyal Bilimler MYO Öğrencileri Ticaret Borsasına Teknik Gezi Düzenledi. Sosyal Bilimler MYO Öğrencileri Ticaret Borsasına Teknik Gezi Düzenledi.

Hitit Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Yönetim Organizasyon Bölümü İşletme Yönetimi Programı birinci sınıf öğrencileri TOBB İl Genç Girişimciler Kurulu ile Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulunun ortak bir faaliyeti olarak Çorum Ticaret Borsasını gezdi.

11 Aralık Cuma günü gerçekleştirilen geziye İşletme Yönetimi Programından  40 öğrenci katıldı. Çorum Ticaret Borsası gezisinde Ürün Analiz Laboratuvarı ve Seans Odası da öğrencilere tanıtıldı. Toplantı Salonunda Çorum Ticaret Borsası Genel Sekreteri Funda Öztekin’den bilgi alan ve sorularını soran öğrenciler, laboratuvarda gerçekleştirilen ürün analizini de gözlemlediler. Çorum Ticaret Borsası üyesi aynı zamanda TOBB İl Genç Girişimciler Kurulu yönetim kurulu üyesi Kayahan Boztepe borsanın tüccarlara bakan yönü hakkında öğrencilere bilgi vererek sorularını cevapladı. 

Geziyi  düzenleyen Hitit Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Öğretim Görevlisi Fatih Şanöz, geziye de katılan TOBB İl Genç Girişimciler Kurulu Başkan’ı Can Çabuk’a ve yönetim kurulu üyesi Kayahan Boztepe’ye, Çorum Ticaret Borsası Başkanı Ali Bektaş’a, Genel Sekreter Funda Öztekin’e ve Sosyal Bilimler MYO Müdürü Yrd.Doç.Dr.Zekeriya Işık’a öğrencilerinin yetkinlik kazanması için gerçekleştirilen bu gezinin gerçekleşmesindeki katkıları sebebiyle teşekkür etti.

Yorum Yaz

Yorumu Yapmak İçin Üye Olmanız Gerekmektedir.
Sitemize Üye Olmak İçin Buraya TIKLAYIN Mevcut Üyeliğinizle Üye Girşi Yapmak için Buraya TIKLAYIN