TÜVTÜRK’ten Çorum’a yeni Araç Muayene İstasyonu

TÜVTÜRK’ten Çorum’a yeni Araç Muayene İstasyonu
TÜVTÜRK’ten Çorum’a yeni  Araç Muayene İstasyonu

TÜVTÜRK, Osmancık ilçesinde açılan yeni istasyon ile Çorum’daki sabit araç muayene istasyon sayısını üçe çıkardı. 4 Kasım tarihinde hizmete giren 2 kanallı Osmancık TÜVTÜRK Araç Muayene İstasyonu, tüm araç türlerine hizmet verecek.
T.C. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı denetiminde Türkiye’de periyodik araç muayene hizmeti vermeye yetkili tek kuruluş olan TÜVTÜRK, en yeni istasyonunu Çorum’un Osmancık ilçesinde faaliyete açtı. Böylece ülke genelindeki TÜVTÜRK İstasyonları’nın sayısı gezici istasyonlarla birlikte 313’e çıktı.
ARAÇ SAHİPLERİ İÇİN BÜYÜK KOLAYLIK SAĞLAYACAK
Araç sahiplerinin muayenenin tüm sürecini izleyebildikleri özel bekleme salonunun da bulunduğu Osmancık İstasyonu’nda her türlü aracın muayenesi yapılabiliyor. TÜVTÜRK’ün müşteri hizmetleri kalitesini yükseltmek için araç sahiplerinden gelen tüm talep ve önerileri değerlendirmesi kapsamında hizmete giren Osmancık İstasyonu, bölgede her cins aracın da muayenesinin daha kolay ve hızlı biçimde yapılmasını sağlayacak. Yeni istasyon, ağır ticari araçların da muayenesi için tasarlandığından, bölgedeki lojistik sektörü için de büyük kolaylık getiriyor olacak.
ÇORUM’DA SABİT VE GEZİCİ TOPLAM 5 İSTASYON
4 Kasım tarihinden itibaren hizmete giren 2 kanallı araç muayene istasyonu ile birlikte TÜVTÜRK’ün Çorum’daki sabit istasyon sayısı üçe yükseldi. TÜVTÜRK’ün Çorum’da 1 gezici araç muayene, 1 gezici traktör istasyonunun yanında, Çorum il merkezinde ve Sungurlu ilçesinde de istasyonu bulunuyor. Böylece TÜVTÜRK’ün Çorum’daki toplam istasyon sayısı da 3’e yükselmiş oldu.
Araç sahipleri, Çiftikler Mahallesi Gökbel Bağlar Küme Evleri 29/4 Osmancık Çorum’da bulunan Osmancık İstasyonu için www.tuvturk.com.tr internet sitesinden veya TÜVTÜRK çağrı merkezinden randevu alabileceği gibi, işlemlerini randevusuz olarak da gerçekleştirebilecek.
Haber Servisi

Anahtar Kelimeler
Yorum Yaz

Yorumu Yapmak İçin Üye Olmanız Gerekmektedir.
Sitemize Üye Olmak İçin Buraya TIKLAYIN Mevcut Üyeliğinizle Üye Girşi Yapmak için Buraya TIKLAYIN