Uslu, Bayat’ta TOKİ Talep Toplayacak

Uslu, Bayat’ta TOKİ Talep Toplayacak
Uslu, Bayat’ta TOKİ Talep Toplayacak

Çorum Milletvekili ve TBMM İdare Amiri Salim Uslu, Bayat ilçemizde yapılması planlanan TOKİ konutları için önümüzdeki günlerde talep toplanacağını bildirdi.

Yapılan açıklamaya göre, Uslu, Bayat Belediye Başkanı Ekrem Ünlü, TOKİ Finansman Daire Başkanı Ayhan Karaca, Ak Parti Bayat İlçe Başkanı Fatih Balcıoğlu ve beraberindeki heyet ile Bayat TOKİ Konutlarının yapılacağı alanda incelemelerde bulundu.

İncelemeler sonrası konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Uslu, “İhtiyacı olan ilçelerimizde Konut projelerimize devam ediyoruz. Bilindiği üzere, TOKİ’nin ülke genelinde başlattığı konut seferberliği kapsamında, özellikle yoksul, dar ve orta gelir grubunda yer alan vatandaşların konut ihtiyacının karşılanmasına yönelik uygulamaların ülke geneline dengeli bir şekilde dağıtılması amacıyla, talep örgütlenmesi modeliyle çalışmalarına devam ediyor.

Bu kapsamda, Bayat ilçemizin konut ihtiyacının karşılanmasına yönelik olarak Belediyemizce yapılan çalışma ile 100 Konut (2+1 (46 adet) 3+1 (54 adet)), Cami, 700 metrekare bahçe ve Ticaret Merkezi projelendirme çalışması yapılmıştır. İlçemize hayırlı olsun” dedi.

Yorum Yaz

Yorumu Yapmak İçin Üye Olmanız Gerekmektedir.
Sitemize Üye Olmak İçin Buraya TIKLAYIN Mevcut Üyeliğinizle Üye Girşi Yapmak için Buraya TIKLAYIN