Uslu: ‘Bize duyulan güveni boşa çıkarmayacağız’

Uslu: ‘Bize duyulan güveni boşa çıkarmayacağız’
Uslu: ‘Bize duyulan güveni boşa çıkarmayacağız’

Çorum Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, Başkan Yardımcıları Ahmet Yabacıoğlu, Alper Zahir ve Turhan Candan, Çorum Milletvekili ve TBMM İdare Amiri Salim Uslu’yu Türkiye Büyük Millet Meclisinde ziyaret ederek 26.Dönemin ve TBMM İdare Amirliği görevinin hayırlı uğurlu olması dileklerini ilettiler. Başkan Yardımcısı Zeki Gül’ün Fuar nedeniyle İzmir’de bulunmasından dolayı katılamadığı ziyarette Belediye üst yönetimi tam kadro katıldı.

Yeni dönemin ülkeye, millete ve Çorum’a hayırlı olması dileklerini ileten Başkan Külcü, “Koordineli ekip çalışması ile memleketimize güzel hizmetler kazandırdık ve kazandırmaya da devam ediyoruz. Ortak paydamız Çorum, bu yolda hizmete birlikte devam edeceğiz” dedi.

Ziyaretten memnuniyeti dile getiren Uslu, “Çorum ilimiz genel hizmetlerin yanında yerel yönetim olarak da birçok ilki yaşadı. Her kesimi ilgilendiren projelerle AK Parti misyonu ve davasına uygun hizmetler kazandırıyoruz. Gerek yerel seçimlerde gerekse genel seçimlerde vatandaşa yansımasının karşılığını hep birlikte gördük. Bir ekip ruhu ile bize duyulan güveni boşa çıkarmayacağız” dedi.

Anahtar Kelimeler
Yorum Yaz

Yorumu Yapmak İçin Üye Olmanız Gerekmektedir.
Sitemize Üye Olmak İçin Buraya TIKLAYIN Mevcut Üyeliğinizle Üye Girşi Yapmak için Buraya TIKLAYIN