Çiftçilere AB bilgilendirmesi

Çiftçilere AB bilgilendirmesi
Çiftçilere AB bilgilendirmesi

Çorum’da marka haline gelen Tarım Fuarı’nın 4’üncüsü 26 Kasım Perşembe günü Çorum Ticaret ve Sanayi Odası Fuar ve Sergi Kompleksi’nde açıldı.
Atlas Fuarcılık tarafından organize edilen ve yaklaşık 400 firmanın katıldığı fuarda Çorum Ticaret ve Sanayi Odası bünyesinde faaliyet gösteren Avrupa Birliği Bilgi Köşesi de yerini aldı. Katılımcılara Avrupa Birliği’nin standartları, destekleri ve katılım süreci hakkında bilgi vermek üzere kurulan Bilgi Köşesi standında ayrıca AB’nin Türkiye’ye Yansımaları konulu bir de fotoğraf sergisi bulunuyor.
Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu tarafından Türkiye’de AB Bilgi Merkezleri Ağı’nın Desteklenmesi projesi kapsamında Avrupa Birliği’nin Türkiye’ye yansımalarını konu alan sergide, Avrupa Birliği’ne katılım sürecinin günlük hayata etkileri anlatılıyor.
AB ile ilişkiler noktasında toplumda duyarlılığın artırılması açısından faydalı olmasının amaçlandığı sergi sayesinde AB’ye yönelik algılar, AB sürecinde ekonomi, spor, sanat, çevre ve kent mimarisi gibi alanlarda Türkiye’nin modern ve çağdaş yüzünü izleyicilere aktarılması hedefleniyor.
Tarım Fuarı’nın açılışını gerçekleştiren protokol üyeleri, açılışın ardından AB Bilgi Köşesi standını ziyaret ettiler. Ziyarette stant görevlileri, Türkiye’nin Avrupa Birliği üyeliği sürecinde gelinen nokta hakkında protokol üyelerine bilgi verdiler.
Fuar Kompleksi’nin Fuaye Salonu’nda açılan sergi, fuar süresince açık kalacak.

Anahtar Kelimeler
Yorum Yaz

Yorumu Yapmak İçin Üye Olmanız Gerekmektedir.
Sitemize Üye Olmak İçin Buraya TIKLAYIN Mevcut Üyeliğinizle Üye Girşi Yapmak için Buraya TIKLAYIN