“Hedefimiz köylere daha fazla hizmet götürmektir”

“Hedefimiz köylere daha fazla hizmet götürmektir”
“Hedefimiz köylere daha fazla  hizmet götürmektir”

Çorum Merkez Muhtarları Derneği Başkanı Hacı Koca ile çok sayıda muhtar AK Parti’ye tebrik ziyaretinde bulundular.
Ziyarette konuşan Merkez Muhtarları Derneği Başkanı Hacı Koca 1 Kasım seçiminde gösterdiği başarıdan dolayı AK Parti’yi kutladı.
AK Parti Merkez İlçe Başkanı Yaşar Anaç ise Türkiye’nin seçimler öncesinde kaos ortamına çekilmek istendiğini ancak 1 Kasım’da çıkan sonuç ile bunun engellendiğini söyledi. Anaç, seçimlerde AK Parti’yi destekleyen herkese teşekkür etti.
Muhtarların köylerin mülki amirleri olduğunu kaydeden Anaç, "1 Kasım’da merkeze bağlı köylerde çok ciddi oranda destek aldık. 7 Haziran genel seçimlerine göre oylarda ciddi artış oldu. Bundan dolayı teşekkür ederim" dedi.
AK Parti İl Başkanı Rumi Bekiroğlu ise ellerinden geldiği kadar köylerin sorunlarını çözmeye çalıştıklarını ifade ederek, "Bizim görevimiz muhtarlarla hiyerarşi içinde sorunlarına çözüm bulmaktır. Bizler muhtarlarla genel merkez ve hükümet arasında köprüyüz. Muhtarlar Derneği ile sürekli istişare ile uyum içinde çalışıyoruz. İnşallah bundan sonrada böyle devam eder. Hedefimiz köylere daha fazla hizmet götürmektir" şeklinde kaydetti.
AK Parti’nin 1 Kasım seçimleri ile yeniden taşın altına elini koyduğunu kaydeden Bekiroğlu, "7 Haziran genel seçimlerinde verilen mesajı aldık. 1 Kasım’da halkımız yeniden istikrara güvene oy verdi. 212 bin gibi yüksek bir oy aldık. Bundan dolayı teşekkür ediyorum" şeklinde kaydetti.
Sadece AK Parti’ye oy verenlere değil tüm vatandaşlara hizmet edeceklerini de dile getiren Bekiroğlu, "Artık şu parti bu parti bitmiştir. Biz herkese hizmet için buradayız. Bunun içinde elimizden gelen gayreti göstereceğiz. Yükümüzün farkındayız. Daha çok çalışacağız" diyerek sözlerini tamamladı.
Fatih AKBAŞ

Anahtar Kelimeler
Yorum Yaz

Yorumu Yapmak İçin Üye Olmanız Gerekmektedir.
Sitemize Üye Olmak İçin Buraya TIKLAYIN Mevcut Üyeliğinizle Üye Girşi Yapmak için Buraya TIKLAYIN