Hitit Gıda’dan Merzifon’a 2. Şube

Hitit Gıda’dan Merzifon’a 2. Şube
Hitit Gıda’dan Merzifon’a 2. Şube

Hitit Gıda Merzifon’a 2. Şubesi dün düzenlenen törenle ile açtı. Cumhuriyet Caddesinde bulunan Hitit Gıda’nın açılışına Merzifon halkı büyük ilgi gösterdi.
Hitit Gıda Merzifon açılışına Merzifon Vergi Dairesi Müdürü Yavuz Duran, Hitit Gıda Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Zelveci ve Hitit Gıda Yönetim Kurulu üyeleri Hasan Zelveci, Nevzat Kaya, Suat Kaya, Fatih Balcı, çok sayıda davetli ve vatandaş katıldı.
Hitit Gıda Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Zelveci açılışta yaptığı konuşmada, "Merzifonlu hemşirelerim tüm ülke olarak bazı olaylar atlattık hayırlısı ile hepsi geride kaldı. Yeni bir sürece girdik. Bu süreç tüm vatanımıza ve milletimize hayırlara vesile olur. İçten kardeşçe samimi ve huzurlu olmasını cenabı Allah’tan niyaz ediyorum. Biz 1982 yılında Çorum’da kurulmuş ailenizin marketi sloganı ve en büyük patron müşteridir felsefesi ile 33 yıldır kaliteli ürün ve hizmet üreten bir firmayız. Merzifonlu hemşerilerim birinci şubemize gösterdiğiniz ilgiye ve alakaya karşılık verebilmek adına Hitit Gıda hizmetini ve kalitesini 2. şubemiz olan Merzifon Cumhuriyet Şubemizi Allahın izniyle açıyoruz.
Cenabı Allah bizlere bu günleri gösterdiği için sonsuz şükürler ve hamd-u senalar olsun. Yeni bir şube daha açmak yeni istihdam alanları oluşturmak halktan kazandığı halkla paylaşmak birinci önceliklerimiz arasındadır. Birinci şubemizi açtığımızdan bugüne dek bizi her zaman destekleyen Merzifonlu hemşerilerimize ne kadar teşekkür etsek azdır. Bugünlere gelmemizde çok büyük katkıları olan ahrete intikal etmiş tüm ortak ve çalışanlarımıza Allah’tan rahmet diliyor. İşinde her türlü özveriyi gösteren tüm ortak ve çalışma arkadaşlarıma huzurlarınızda bir kez daha teşekkür ediyorum. Hepinizi saygıyla selamlıyorum" şeklinde konuştu.
Hitit Gıda Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Zelveci’nin açılış konuşmasının ardından Hıdırlık Kuran Kursu Hocası Ahmet Şahin’in yaptığı duanın ardından açılış kurdelesi kesildi. Merzifon halkının yoğun ilgi gösterdiği Hitit Gıda Merzifon Şubesin de unlu mamulleri, şarküteri, sebze ve meyve, balık çeşitleri, zücaciye gibi geniş bir yelpazede kaliteli bir hizmet vermeye devam ediyor.
Yılmaz MERT

Anahtar Kelimeler
Yorum Yaz

Yorumu Yapmak İçin Üye Olmanız Gerekmektedir.
Sitemize Üye Olmak İçin Buraya TIKLAYIN Mevcut Üyeliğinizle Üye Girşi Yapmak için Buraya TIKLAYIN