Hititlerin başkenti, İzmir Fuarı’nda tanıtılıyor

Hititlerin başkenti, İzmir Fuarı’nda tanıtılıyor
Hititlerin başkenti, İzmir Fuarı’nda tanıtılıyor

Travel Turkey İzmir, 30 ülke ve binden fazla firmanın katılımıyla yeni fuar alanında 9. kez kapılarını açtı. Fuarda Çorum’da tanıtılıyor.

İZFAŞ ve TÜRSAB Fuarcılık işbirliği ile düzenlenen Travel Turkey İzmir’de Çorum, Valilik ile Kültür ve Turizm İl Müdürlüğü’nün birlikte açtığı stantla yerini aldı.

Çorum’un tarihi ve turistik yerleri başta olmak üzere tüm değerleriyle tanıtımının yapıldığı fuarda dev ekrandan il tanıtım filmi oynatılırken bir yandan da sıcak leblebi kavrularak ziyaretçilere dağıtıldı.

Çorum Valisi Ahmet Kara ve Belediye Başkan Yardımcısı Zeki Gül’ün de katıldığı fuarda Çorum standı yoğun ilgi gördü. İlk gün Çorum standını ziyaret edenler arasında Adana Valisi Mustafa Büyük, Sinop Valisi Yasemin Özata Çetinkaya, Amasya Valisi İbrahim Halil Çomaktekin, İl Genel Meclisi Başkanı Halil İbrahim Kaya, İl Genel Meclisi Üyesi Abdullah Meteoğlu da yer aldı.

Çorum’un ulusal ve uluslararası tanıtımına katkı sağlamak amacıyla İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü ve Çorum Belediyesi tarafından hazırlanan broşürler ile tanıtım materyaller standı ziyaret edenlere hediye edildi.

Fuar, 13 Aralık tarihine kadar ziyaret edilebilecek.

Anahtar Kelimeler
Yorum Yaz

Yorumu Yapmak İçin Üye Olmanız Gerekmektedir.
Sitemize Üye Olmak İçin Buraya TIKLAYIN Mevcut Üyeliğinizle Üye Girşi Yapmak için Buraya TIKLAYIN