İş dünyasından gazetecilere büyük darbe: 13-3

İş dünyasından gazetecilere büyük darbe: 13-3
İş dünyasından gazetecilere büyük darbe: 13-3

Çorum'da basın mensupları ile Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) meclis üyeleri arasında halı sahada dostluk maçı düzenlendi.
Kubatlar Halı Saha Tesisleri'nde yapılan maçta TSO Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Başaranhıncal’ın kaptanlığı yaptığı yeşil takım ile kentteki ulusal ve yerel basın kuruluşlarında görev yapan muhabirlerin oluşturduğu turuncu takım karşı karşıya geldi.
Çetin Başaranhıncal’ın yanı sıra Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Haşim Eğer, TSO Danışmanı Zafer Eyvaz, Haluk Aşkın, Ömer Altıkardeş, Ali Özejder, Ahmet Kıdıkoğlu ve Burak Salih Emniyet’ten oluşan yeşil takım, Kent Haber Gazetesi’nden Ali Atan, Dost Haber Gazetesi’nden Okan Ateş, Hakimiyet Gazetesi’nden Harun Akkaya, Anadolu Ajansı’ndan Gazi Nogay, Çorum Vizyon’dan Burçin Dokgöz, Çorum Radyo ve Televizyonu’ndan Haluk Söylemez ve Hitit Üniversitesi’nden Doğan Boduç’un yer aldığı turuncu takım ile mücadele etti.
Yeşil takım, ilk yarısını 4-1 önde tamamlandığı mücadeleyi 13-3 gibi farklı bir skorla kazanmayı başardı.
Halk Bankası Çorum Merkez Şube Müdürü İsmail Karabay’ın da izlediği karşılaşmanın ardından yeşil takımı tebrik eden basın mensupları, organizasyonun düzenlenmesine katkı sağlayan Çetin Başaranhıncal’a teşekkür etti.

Anahtar Kelimeler
Yorum Yaz

Yorumu Yapmak İçin Üye Olmanız Gerekmektedir.
Sitemize Üye Olmak İçin Buraya TIKLAYIN Mevcut Üyeliğinizle Üye Girşi Yapmak için Buraya TIKLAYIN