“Milletimizin istikrar ve güvenden yana olduğunu gördük”

“Milletimizin istikrar ve güvenden yana olduğunu gördük”
“Milletimizin istikrar ve güvenden yana olduğunu gördük”

AK Parti Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, "1 Kasım seçimlerinden sonra milletimiz tekrar istikrar ve güvenden yana olduğunu gördük" dedi.
İl Genel Meclisi AK Parti Grup Toplantısı’na katılan AK Parti Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, çalışmalarından dolayı İl Genel Meclis üyelerini kutlayarak teşekkür etti.
"Halkımızın bize vermiş olduğu mesajı iyi algıladık ve dersimize iyi çalıştık ve milletimize daha önce ki seçimlerde olduğu gibi heybemiz dolu geldik. Kendimizi daha iyi ifade ettik, yaptıklarımızı daha iyi ifade ettik ve yapacaklarımızı anlattık halkımızda AK Parti söylerse yapar diyerek bizi tekrar seçtiler" diyen Ceylan,
"Verdiğimiz sözleri de öncelikle 1 ay 3 ay ve 6 aylık sürelerde sayın Başbakanımızın da kamuoyuna duyurduğu şekilde vaatlerimizin hepsini yerine getireceğiz. İlk olarak 1 Ocak’tan itibaren asgari ücret Bin 300 TL olacak" diye konuştu.
Halkın yaptığı seçimde haklı olduğunu herkese göstereceklerini söyleyen Ceylan, "Bundan önce 13 yıllık iktidarımızda yaptıklarımız belli daha da yapacağımız çok iş var seçim çalışmaları yaptığımızda kırsal da şunu gördüm bizleri her zaman güler yüzle karşıladı vatandaşlarımız tabi buda yaptığımız yatırımların sonucu olarak tüm meclis üyelerinin hepsine teşekkür ediyorum işinizi millet sevdası olarak yaptınız işinizi halka hizmet hakka hizmet mantığı ile yaptınız. Her zaman başımız dik gezdik seçim zamanında ben 2008 yılında şunu demiştim: "Köylümüz çamura basmayacak artık" Hamd olsun ki bu sözümüzü de yerine getirdik. Artık bırakan kırsa da yaşayan halkımızın çamura basmamasını köylerimize çocuk oyun grupları yapmaya başladık. Köylerimizde de artık rahatlıkla çocuklarımızın eğlene bileceği bir duruma geldik. Tüm basın mensubu çalışanlarına da teşekkür etmek istiyorum bizle birlikte yağmur demeden çamur demeden her yere geldiniz. Sizinde hakkınız çok geçti hepinizden Allah razı olsun emeğinize sağlık sizlere de çok teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.
Yılmaz MERT

Anahtar Kelimeler
Yorum Yaz

Yorumu Yapmak İçin Üye Olmanız Gerekmektedir.
Sitemize Üye Olmak İçin Buraya TIKLAYIN Mevcut Üyeliğinizle Üye Girşi Yapmak için Buraya TIKLAYIN