Okul açılışına TOBB Başkanı davet edildi

Okul açılışına TOBB Başkanı davet edildi
Okul açılışına TOBB Başkanı davet edildi

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından Çorum Organize Sanayi Bölgesi’nde inşa edilen Endüstri Meslek Lisesi’nin açılışına TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu da davet edildi.

\r\n

TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu Çorum Milletvekili ve TBMM İdare Amiri Salim Uslu’yu makamında ziyaret etti. Hisarcıklıoğlu ziyaretinde “Türkiye Büyük Millet Meclisi 26. dönem yasama yılınız ve yeniden Türkiye Büyük Millet Meclisi Divan Üyeliğine seçilmenizden dolayı tebrik ediyorum” dedi.

\r\n

Uslu, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Talebimizi olumlu karşılayarak mesleki eğitimin olmazsa olmazı, sanayicimize ve istihdama önemli katkılar sağlayan TOBB Endüstri Meslek Lisemizin Çorum’a kazandırılmasından dolayı bir kez daha teşekkür ederiz. Sanayicilerimizin ve birçok sektördeki işadamlarımızın ara eleman, kalifiyeli, yetişmiş, bilgili deneyimli eleman sıkıntısı yaşadığını biliyoruz. Hizmete açılan bu okul sayesinde Organize Sanayi Bölgemize nitelikli eleman kazandırılması, istihdam sağlanması, ekonomiye sağlayacağı katkıda dikkate alındığında çok hayırlı bir hizmete imza atmış oluyoruz. Önümüzdeki günlerde okulumuzun açılışını yapmayı planlıyoruz ve açılışta sizleri de aramızda görmek isteriz” dedi.

\r\n

Uslu’nun davetini olumlu karşılayan Hisarcıklıoğlu, Okulun açılış törenine programının uygunluğu dâhilinde memnuniyetle katılacağını belirtti.

Anahtar Kelimeler
Yorum Yaz

Yorumu Yapmak İçin Üye Olmanız Gerekmektedir.
Sitemize Üye Olmak İçin Buraya TIKLAYIN Mevcut Üyeliğinizle Üye Girşi Yapmak için Buraya TIKLAYIN