Salim Uslu Ziyaretçi Yoğunluğu yaşıyor

Salim Uslu Ziyaretçi Yoğunluğu yaşıyor
Salim Uslu Ziyaretçi Yoğunluğu yaşıyor Salim Uslu Ziyaretçi Yoğunluğu yaşıyor

İskilip Atıf Derneği (Atıf-Der) Başkanı Mustafa Lek, Başkan Yardımcısı Hasan Hüseyin Çalık, Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet İnanç Ertekin, Hasan Hüseyin Demircan, Muhittin Telli ve Mehmet Ardoğan, Çorum Milletvekili ve TBMM İdare Amiri Salim Uslu’yu ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

Dernek Başkanı Lek, “İskilipli Atıf Hocamızın kültürel mirasına sahip çıkarak onun eserlerini ve fikirlerini bu güne ve gelecek nesillere taşıma noktasında çalışmalar yapıyoruz. Bizlere her noktada desteğinizi sürdürdünüz. Destek ve katkılarınız için teşekkür ederiz” dedi.

Türk Parlamenterden Uslu’ya Ziyaret

Avusturya'da Milletvekilliği de yapan Türk siyasetçi Şirvan Ekici, Çorum Milletvekili ve TBMM İdare Amiri Salim Uslu’yu ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti.

2002 senesi Avusturya parlamento seçimlerinde Wolfgang Schüssel’den sonra en fazla tercihli oyu alan Ekici, o zamanlar ÖVP için göçmenleri odak alan bir seçim kampanyası geliştirmişti. Ekici 2005 - 2010 yıllarında Viyana Belediye Meclisi milletvekili olarak görev yapmıştı.

Ulaştırma Memur-Sen’den Uslu’ya Ziyaret

Ulaştırma Memur-Sen Genel Başkanı Can Cankesen, Genel Başkan Yardımcıları Ömer Durmuş, Mehmet Çam, Kenan Çalışkan ve Ünsal Yıldırım, Çorum Milletvekili ve TBMM İdare Amiri Salim Uslu’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak, yeni dönemin milletimize ve memleketimize hayırlı olması dileklerini ilettiler.

Arabaçayı Köyü Heyeti Uslu’yu Ziyaret Etti

Sungurlu Arabaçayı Muhtarı Vedat Ekli ve Köy heyeti Çorum Milletvekili ve TBMM İdare Amiri Salim Uslu’yu ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

Üzülmez’den Uslu’ya Hayırlı Olsun Ziyareti

24.Dönem Konya Milletvekili ve uzun yıllar Konya Ticaret Odası Başkanlığı ve TOBB’de görevler yapan Hüseyin Üzülmez, Çorum Milletvekili ve TBMM İdare Amiri Salim Uslu’yu ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti.

Başhekim’den Hayırlı Olsun Ziyareti

Çorum Milletvekili ve TBMM İdare Amiri Salim Uslu’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Alaca Devlet Hastanesi Başhekimi Metin Karan, yapılan çalışmalar hakkında bilgiler verirken ihtiyaçlarla ilgili de taleplerde bulundu.

Ak Parti Alaca İlçe Başkanı Ümit Tokgöz’ünde bulunduğu ziyarette daha iyi sağlık hizmeti sağlanmasıyla ilgili fikir alışverişinde bulunuldu. Çorum Milletvekili ve TBMM İdare Amiri Salim Uslu’yu ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

Anahtar Kelimeler
Yorum Yaz

Yorumu Yapmak İçin Üye Olmanız Gerekmektedir.
Sitemize Üye Olmak İçin Buraya TIKLAYIN Mevcut Üyeliğinizle Üye Girşi Yapmak için Buraya TIKLAYIN