Sungurlulara kampüs çağrısı

Sungurlulara kampüs çağrısı
Sungurlulara kampüs çağrısı

Sungurlu Fakülte ve Yüksekokul Yaptırma ve Yaşatma Derneği Başkanı Salih Zeki Öztekin, Hitit Üniversitesine bağlı Sungurlu Meslek Yüksekokulu kampüsünün 1. etabının bitmek üzere olduğunu, 2 . etabın başlaması için sıra Sungurlu halkının destekte bulunmasına geldiğini söyledi.
Dernek Başkanı Salih Zeki Öztekin, yaptığı açıklamada, yüksekokulun kampüs
inşaatının devam ettiğini, binanın dış kaplamasının da tamamlanmasıyla güzel bir görüntü aldığını ifade etti.
Kampüsün 1. etabının bitmek üzere olduğunu, 2 . etabın başlaması için sıra Sungurlu halkının destekte bulunmasına geldiğini vurgulayan Öztekin, "İnşaatı üslenici firmanın makinelerinin bir çoğunun burada olması Sungurluluların ve işadamlarımızın söz vermiş olduğu konferans salonu inşaatına başlanıp ve bitirilmesi için büyük bir fırsattır. Başta işadamlarımız olmak üzere tüm ilçe halkının desteğiyle konferans salonunu yapabileceğimize inanıyorum. Bunun için şehir dışındakilerde olmak üzere tüm Sungurluluları kampüs inşaatına destek olmaya davet ediyorum" dedi.
Salih Zeki Öztekin, ilçede yapımı devam eden yüksekokul kampüsüne katkıda bulunmak isteyenlerin Ziraat Bankası Sungurlu Şubesindeki Dernek hesaplarına bağışta bulunabileceklerinin altını çizdi.
Yüksekokul kampüsünün tamamlanmasıyla ilçede eğitim görecek öğrenci sayısının iki kat artacağını ifade eden Öztekin, bu sayede ilçe ekonomisinin canlanması sağlanarak göçün önüne geçileceğini işaret etti.
Sungurlu’ya MYO kampüsünü kazandıran Hitit Üniversitesi Rektör Prof. Dr. Reha Metin Alkan’a minnettar olduklarını belirten Öztekin, ayrıca katkıda bulunan herkese teşekkür etti.sungurlugündem

Anahtar Kelimeler
Yorum Yaz

Yorumu Yapmak İçin Üye Olmanız Gerekmektedir.
Sitemize Üye Olmak İçin Buraya TIKLAYIN Mevcut Üyeliğinizle Üye Girşi Yapmak için Buraya TIKLAYIN