TSO’dan mont yardımı

TSO’dan mont yardımı
TSO’dan mont yardımı

Çorum Ticaret ve Sanayi Odası, eğitim yardımları kapsamında bu yıl da il merkezindeki toplam 47 okulun ihtiyaç sahibi öğrencilerine mont yardımında bulundu. Toplam Bin 166 adet mont, dün düzenlenen törenle okul idarecilerine teslim edildi.
Çorum TSO Başkanı Çetin Başaranhıncal, TSO olarak her yıl geleneksel olarak ihtiyaç sahibi öğrencilere çeşitli yardımlar yaptıklarını söyledi. Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğiyle tespit edilen öğrenci sayısına göre yardım yapıldığını ifade eden Başaranhıncal, yardımların bundan sonraki yıllarda da devam edeceğini vurguladı.
Milli Eğitim Müdürü Seyit Ali Büyük de, Çorum Ticaret ve Sanayi Odası’nın, eğitime en fazla yardım yapan kurumların başında geldiğini söyledi. Okul idareleri aracılığıyla ihtiyaç sahibi öğrencileri tespit ederek Ticaret ve Sanayi Odası’na bildirdiklerini, Oda’nın da yardımı gerçekleştirdiğini ifade eden Büyük, "Her yıl gerçekleştirdikleri yardımlardan dolayı Sayın Başkanımız Çetin Başaranhıncal’ın şahsında Ticaret ve Sanayi Odası yönetim kuruluna teşekkür ediyorum. Bugün dağıtımını gerçekleştirdiğimiz montlarımız da okul idarecilerimizin gözetiminde gerçek ihtiyaç sahiplerine ulaşmaktadır. Özverilerinden dolayı okul yöneticilerimize de teşekkürlerimi sunuyorum" dedi. Konuşmaların ardından montlar, okul yöneticilerine teslim edildi.
Haber Servisi

Anahtar Kelimeler
Yorum Yaz

Yorumu Yapmak İçin Üye Olmanız Gerekmektedir.
Sitemize Üye Olmak İçin Buraya TIKLAYIN Mevcut Üyeliğinizle Üye Girşi Yapmak için Buraya TIKLAYIN