Tarımsal Hizmetler Müdürlüğü’nün 2016 yıl bütçesi 3 milyon lira

Tarımsal Hizmetler Müdürlüğü’nün 2016 yıl bütçesi 3 milyon lira
Tarımsal Hizmetler Müdürlüğü’nün 2016 yıl bütçesi 3 milyon lira

İl Genel Meclisi’nin kasım ayı oturumları devam ediyor. Dün yapılan meclis toplantısında Tarımsal Hizmetler Müdürlüğünün 2016 yıl bütçe teklifi görüşüldü.
Halil İbrahim Kaya başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda İl Özel İdaresi Tarımsal Hizmetler Müdürlüğü bütçesi hakkında birim müdürü Hasan Özüdoğru meclis üyelerine bilgi verdi.
Tarımsal Hizmetler Müdürlüğünün 2016 yılı bütçe teklifinin toplam 3 milyon 352 bin lira olduğunu kaydeden Özüdoğru, bütçenin dağılımı hakkında ise şu bilgileri verdi:
"Kırtasiye alımları 5 bin lira, Bilgisayar Hizmet Alımları 25 bin lira, İlan Giderleri 80 bin lira, Bahçe Malzemesi Alımları ile Yapım ve Bakım Giderleri 50 bin lira, Büro ve İşyeri Makine ve Teçhizat Alımları 12 bin lira, Plan Proje Alımları 100 bin lira, Göl ve Baraj için Arazi Alım ve Kamulaştırma Giderleri 75 bin lira, Toprak Kanallarda Makineli Bakım İçin Makine Kiralama 75 bin lira, Kontrollük Hizmetleri ve Servis İçin Araç Kiralama 50 bin lira, Sulama Tesisleri Yatırım Giderleri 2 milyon 880 bin lira."
Uğur ÇINAR

Anahtar Kelimeler
Yorum Yaz

Yorumu Yapmak İçin Üye Olmanız Gerekmektedir.
Sitemize Üye Olmak İçin Buraya TIKLAYIN Mevcut Üyeliğinizle Üye Girşi Yapmak için Buraya TIKLAYIN