USLU’YA ZİYARETLER SÜRÜYOR

USLU’YA ZİYARETLER SÜRÜYOR
USLU’YA ZİYARETLER SÜRÜYOR USLU’YA ZİYARETLER SÜRÜYOR

Çorum Milletvekili ve TBMM İdare Amiri Salim Uslu, Türkiye Büyük Millet Meclisinde hayırlı olsun için gelen ziyaretçilerini kabul etmeye devam ediyor. TBMM’nin 26.Dönemde 3 üncü kez Çorum Milletvekili ve 4 üncü kez de Başkanlık Divanında İdare Amiri olan Uslu, ziyaretlerde heyetlerle yapılan çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulunurken talepleri de dikkate alıyor.

Çorum SGK’dan Uslu’ya ziyaret

Sosyal Güvenlik İl Müdürü Duran Cesur, İl Müdür Yardımcıları Ali Şahan, Enver Yıldız ve Birol Özkan Uslu’yu makamında ziyaret ederek, hayırlı olsun temennisinde bulundular. Uslu ziyarette, il ve ilçelerde Sosyal Güvenlik Kurumunun yaptığı çalışmalar hakkında Cesur’dan bilgiler aldı.

Baro Yönetimi Uslu’yu Ziyaret Etti

Çorum Baro Başkanı Altan Akpınar, Başkan Yardımcısı Kenan Kellerbağı, Sayman Mehmet Altunkeser, Yönetim Kurulu Üyeleri Ercan Daşdan, Yusuf Ahlatcı, Filiz Özdemir Erdoğan, İbrahim Şimşek, Can Arslan Kayalar ve Sevinç Demirtaş Şahin, Uslu’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Düvenci’den Hayırlı Olsun Ziyareti

Düvenci Belediye BaşkanıNecmettin Yalçın ve beraberinde Yusuf Altun, Hüseyin Ercan ve Zekeriya Yurttaş, Uslu’yu ziyaret ederek yeni dönemin hayırlı uğurlu olmasını dilediler. Düvenci’ye destek ve katkıları için teşekkürlerini ileten Başkan Yalçın, “Girişimleriniz sonucu Çevre ve Şehircilik Bakanlığımızdan Çöp konteynırlarımız geldi. Yol çalışmalarımızda devam ediyor. DSİ ile ilgili taleplerimiz içinde Şube Müdürümüzle çalışmaları yapıyoruz. Alıcık Sulama Göleti ve Taşkın Koruma çalışmaları için alt yapı hazırlıkları devam ediyor. Teşekkür ediyoruz.” dedi.

Kardeş Takımdan Uslu’ya ziyaret

Çorum Belediyesporun kardeş takımı KardemirKarabüksporKulüp Başkanı Feridun Tankut, Yönetim Kurulu Üyeleri Hakan Yılmaz, Ahmet Karabacak, Suat Aksu, Sebati Keskin, Tolga Gül ve Ruhi Ayhan Uslu’yu ziyaret ederek, Karabüksporun Formasını hediye ettiler.

Öz Sağlık İş Sendikası Çorum Bölge Temsilcisi

Öz Sağlık İş Sendikası Çorum Bölge TemsilcisiHüsnü Ayhan,Aile Sosyal Politikalar Sevgi Evleri Kız Yurdu İşyeri Temsilcisi Reyhan Partici, Akdağ Huzurevi İşyeri Temsilcisi Nezaket Sağlam, Çocuk Evleri İşyeri Temsilcisi Leyla Aykaç, Sevgi Evleri Engelsiz Yaşam İşyeri Temsilcisi Ali Sönmez, Atıl Üzelgün Huzur Evi İşyeri Temsilcisi Mehmet Uçar, Çorum Milletvekili ve TBMM İdare Amiri Salim Uslu’yu makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

Kahraman’dan Uslu’ya ziyaret

Şeker - İş Sendikası Çorum Şube Başkanı Sefer Kahraman Çorum Milletvekili ve TBMM İdare Amiri Salim Uslu’yu makamında ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerini iletip çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

Uslu’yu ayrıca ziyaret eden Kocaeli Milletvekili,Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu Başkanı Radiye Sezer Katırcıoğlu, Ankara Vali Yardımcı Süleyman Hurrem Aksoy, Dr. Murat Bilbay hayırlı olsun temennisinde bulundular.

Ziyaretlerden duyduğu memnuniyeti dile getiren Uslu, “Amacımız daha güzel, daha nezih, yaşam standartları ve refah seviyesi yüksek bir memleketimizin olması. Günden güne gelişen ve büyüyen kentimizi daha iyi yerlere taşımak için birlik ve beraberliğin, ortak hareket etmenin öneminin bilincindeyiz. Valimizden Milletvekillerimize, Kaymakamlarımızdan Belediye Başkanlarımıza, Belediye Meclis Üyelerimizden İl Genel Meclisi üyelerimize, Siyasi parti yöneticilerinden Muhtarlarımıza, Sivil Toplum Kuruluşu temsilcilerimizle el birliğiyle şehrimizi daha iyi noktalara taşımaya devam edeceğiz. Hizmet adına kim bir şey yapmak isterse daima destekçisi olmaya devam edeceğiz” dedi.

Anahtar Kelimeler
Yorum Yaz

Yorumu Yapmak İçin Üye Olmanız Gerekmektedir.
Sitemize Üye Olmak İçin Buraya TIKLAYIN Mevcut Üyeliğinizle Üye Girşi Yapmak için Buraya TIKLAYIN