Özsoy Petrol, Galatasaray Futbol Okulu’na sponsor oldu

Özsoy Petrol, Galatasaray Futbol Okulu’na sponsor oldu
Özsoy Petrol, Galatasaray Futbol Okulu’na sponsor oldu

Özsoy Petrol, Galatasaray Futbol Okulu’na malzeme sponsoru oldu.
Eski profesyonel kaleci ve şimdinin teknik adamı Nurettin Kabalak’ın, okul sorumlusu olduğu Galatasaray Futbol Okulu’na, çalışmalarında antrenman malzeme sağlayarak katkıda bulunan Özsoy Petrol Firması Galatasaray Futbol Okulu’nun malzeme sponsoru oldu.
Geçtiğimiz ay içerisinde Çorum’da ilk defa açılan Galatasaray Futbol Okulu çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.
DOĞAN HALI SAHA’DA çalışmalarını Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günü olmak üzere hafta üç gün boyunca devam ettiren Galatasaray Futbol Okulu sorumlusu Nurettin Kabalak, kendilerine sponsor olan Özsoy Petrol sahibi Muzaffer Özsoy’a teşekkür etti.
Özsoy Petrol sahibi Muzaffer Özsoy, geleceğin yıldız adaylarının yetişmelerinde katkılarının olmasından dolayı mutlu olacaklarını söyleyerek, Galatasaray Futbol Okul’unda çalışmalarını sürdüren minik sporcuların her zaman yanlarında olduklarını söyledi.
Antrenmanlarına ara vermeden haftada üç gün çalıştıklarını söyleyen Kabalak, çalışmalarında antrenman malzemeleri ve diğer antrenman gereçlerini sağlayan ve destekleri ile her zaman yanlarında olan Muzaffer Özsoy’a bir kez daha teşekkür etti.
Öte yandan DOĞAN HALI SAHA ‘da yaptıkları çalışmaların çok verimli geçtiğini söyleyen Kabalak, bu çalışmalarımızın meyvelerini yakın zamanda alacağız ifadelerini kullandı. Amaçlarının, gençlere sağlıklı bir ortamda sağlıklı bir şekilde spor yapma imkânı sağlamak olduğunu belirten, Kabalak, ‘Tecrübeli antrenörlerle, tamamı bilimsel yapıya uygun içerik ve yöntemlerle sporcu çocuklarımızın fizyolojik, psikolojik ve sosyal gelişim özelliklerini göz önünde bulundurarak yapacağımız çalışmalar yıl boyu devam edecek.” Diyerek sözlerini tamamladı.
SPORCU VELİLERİNDEN İLGİ
Çorumlu işadamlarımızdan Ünal Kakaç, Galatasaray Futbol Okulu’nun sporcusu olan oğlu Egemen Sadık Kakaç’ı antrenmanlarda yalnız bırakmıyor. Kakaç, fırsat buldukça antrenmanları gelerek oğlunu izleme keyfini yaşadığını diğer velilerinde zaman buldukça çocuklarının antrenmalarına gelerek onlara moral vermelerinin gerektiğini söyledi.
Kakaç, okul sorumlusu Nurettin Kabalak ve antrenör Alpay Ardık ile de bir süre sohbet ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Anahtar Kelimeler
Yorum Yaz

Yorumu Yapmak İçin Üye Olmanız Gerekmektedir.
Sitemize Üye Olmak İçin Buraya TIKLAYIN Mevcut Üyeliğinizle Üye Girşi Yapmak için Buraya TIKLAYIN